stana73

Jak odpovídáte na otázku "Jak se máte?"Je to jen řečnická otázka?

Samozřejmě,že vaše blízké to opravdu zajímá.Ale co ti ostatní chtějí slyšet?

Nejlepší odpověď
ReHu

Jak kdy, je to tak, jak píšeš, Někdy to je pouze řečnická otázka.
Ale já se ptám jen tehdy, když mě to zajímá.
Mám kamarádku a ta mi nedávno povídala: říkej jim, že se máš nad poměry 🙂.

Další odpovědi
Terryle

Nejčastěji „ale jo, jde to“ – normální stav. Když je hodně super a mám hodně náladu to sdělovat, „bezva a pár vět proč“. Když je mizerně, „už bylo i líp“ a bez komentáře. Na 90% tázačů to stačí.

BENYTA

Většinou stačí, jak se zatvářím, pokud jde jasně o řečnickou otázku, a nejraději říkám,„ANI SE NEPTEJ!“.

Jahoda

Ať se mě zeptá kdokoli, většinou popravdě odpovím. Většinou to ale je „Jojo, mám se dobře.. :)“.

dudu

Na radu svých známých již delší dobu postupuji tak, že byť je mě zrovna blbě a vůbec nic se nedaří, vždy s úsměvem číslo osm odpovídám – mám se dobře. Přátele tak potěším a nepřítele naseru.