petr83

Jak odpovídáte na odpovědi?

Zajímá mě jak vybíráte otázky, které chcete odpovědět.Teda spíš mě zajímá jak je najdete. Já třeba nekoukám vůbec do těch nezodpovězených.

Nejlepší odpověď
anonym

Otázky najdu v "Nejnovější otázky"

Doplňuji:
A projdu si tak jednu – dvě stránky dopředu. Zpravidla přibližně až k otázce na kterou jsem naposledy odpovídala.

Další odpovědi
Damiana

Otázky najdu v "Nejnovější otázky"

arygnoc

Otázky najdu v "Nejnovější otázky"

otváram v podstate všetky otázky okrem „Jak se jmenuje písnička“ a "Jak se jmenuje film a pod.
Teda ostatné, niektoré ma zaujmú viac, niektoré menej.
A niekedy nevychádzam z úžasu, že, sexi mozog?

anonym

jiné

Většinou se dívám do nejnovějších otázek a také do nezodpovězených otázek podle témat, na která jsem schopná odpovědět.

terry

Otázky najdu v "Nejnovější otázky"

Rocker

Otázky najdu v "Nejnovější otázky"

david22

Otázky najdu v "Nejnovější otázky"

pusinka50

Otázky najdu v "Nejnovější otázky"

a dívám se, do jaké kategorie patří. Jestliže kategorii nerozumím, tak ani otázku neotevřu, např. kategorie Hardware, Software, PC atd.

honza19hk

jiné

já si prohlídnu každý den stránky s otázkami a vím u které jsem skončil(např než jdu spát) a další den u té otázky začínám směrem k nejnovější.