zzzzz

Jak odpověděl ministr Pavel Dobeš na položené otázky?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-otazky-pro-ministra-unikatni-sance

Otázka je spíš na Dr.Axla, ale budu ráda, když se připojí i ostatní. 🙂
Doplňuji:
Já jsem taky nevěřila, že mu odpoví, jsou to všichni ……píp….
Ale na druhou stranu oceňuji, že se Dr.Axl o politiku zajímá, spousta lidí jen nadává v hospodě a nejdou ani k volbám.

Nejlepší odpověď
anonym

Mne pobavil Dr. Axl svou tehdejší otázkou. Od ministra jsem nečekala nic jiného, než se od politiků čekat dá – mnoha slovy řeknou totální „kulový“

Další odpovědi
mosoj

Oprava D 1 prý bude trvat do roku 2015. Říkal jsem si kofři, to si máknou, aby se z toho nakonec vyklubalo celých !! 39 km opravené dálnice. To budou náklady na jeden km 50 miliard.

Illines

Volby?Nejsou politika!A neni jen jeden z nas co se zajimaji o deni v C.R. pan Dr.Axl.Takove uvazeni z vasi strany,si druzi nezaslouzi.Ja jsem rebel,proto politiku sleduji a uz 52 let,vim co jsou fanouskove,zrad­cove,neuspesni,vy­.....y a zatracovani,muceni a nastrceni.A P.Dobes se za vase dane nepretrhne.Ab­surdanismus!!!