Jak odpočíváte?

Jak si nejlépe odpočinete po dlouhém a namáhavém dni? Spíte? Pustíte si moziku a uděláte kávu? Jdete se odereagovat na počítač? Meditujete? Nějaké typy na odpočinek?

Nejlepší odpověď
marci1

Jdu do lesa. Každý den ( když moc neprší ). Les Ti vyčistí hlavu a jsi jako znovuzrozená. 🙂

Další odpovědi
JJp

Po dlouhém a namáhavém dni byste neměli sílu jít do lesa 😛
Doplňuji:
A pravděpodobně by už byla tma 😁

quentos

jdu na procházku, schrupnu si, pustím si muziku, něco si přečtu… přesně jak už bylo řečeno, procházky i muzika vyčistí hlavu, dobrý tip (ještě jednou: tip) je i malování, ale na to musí být inspirace a nálada.

anonym

Sednu si na zahradě ,udělám ohýnek,dám pivko,vezmu kytaru a brnkám si.
Pozoruji kolem sebe přírodu,jelikož bydlím na polosamotě a pak je mi fajn.

anonym

1. Jdu s pejskem na procházku k rybníku,kde se vykoupe a blbneme,pak se přesuneme k potoku, kde chytá krysy. 2.Pustím si hindu mantry a medituju 3.Pustím si nějaký strašlivý horory,něco jako hellraiser 4.Pustím comp,kde jdu na inet, programuju si, hraju hry atd 4.Pustím si starý americký swing 5.Zakulím se s pejskem pod peřinu.

Nazdar Bazar

Pustím si Rebela nebo Beat, usednu na odpovědi :D

teufl

Zapnu televizi, nejakej známej film, lehnu si na gauč a pospávám.

MoroAirWolf

Nejlepší je jít do přírody,někam,kam to dobře znáš,pokud je tedy hezky.Můžeš jít s kamarády a pokud nemají čas tak s pejskem(Tedy jestli nějakého máš) a nebo pokud byl den opravdu namáhavý den tak si na sebe vzít volné oblečení,lehnout si na postel a číst si třeba knížku :D

Nevíteto?

Spánek, film nebo hudba 🙂