Lilinka B

jak odpařit folii ze studentské?

Neví někdo, jak odpařit folii ze studentské/žá­kovské? Napařit párou, fénem..??

Nejlepší odpověď
gecco

Vzhledem k tomu, že „odpařování“ (vypařování) je změna skupenství z kapalného na plynné (z povrchu kapaliny) a ty asi nemáš folii na „studentské/žá­kovské“ v kapalném stavu, postrádá tvá otázka smysl…*)
Zkus své přání vyjádřit tak, aby je bylo možné pochopit – pak ti snad někdo poradí.
___
*) je fascinující, jak mnoho lidí neumí slovy vyjádřit myšlenku
😁