Avatar uživatele
12345

Jak odpálkovat otravné ctitele?

Zvlášť, když jsou neodbytní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, anonym před 4656 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Také se mi to stává.Na ty opravdu vlezlí a neodbytní,jsem přímo alergická. Někteří si myslí,že když jsem sama,tak musím být asi za každého vděčná.
Ti inteligentní brzy pochopili,když jsem jim naznačila,že nemám zájem a ti,co se stále nedali,mi nezbylo jim to říct narovinu.Říkám-mobil nemám,kafe nepiju,nevečeřím a chlapi nesnáším
(Samozřejmě,že mobil mám,kafe miluju,jídlo obvzvlášt a vím,že všichni chlapi nejsou stejní:-D) V případě nutnosti hodím pěkně hnusný,otrávený výraz a mám opět svůj klid 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Jednoho si vyber a ten už se toho odpálkovávání těch ostatních snad ujme. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Psychologové doporučují tvrdou obranu útokem na ješitnost, např. Proboha pane, vy jste ale musel mít těžké dětství, když se tak shazujete!
A v kraním případě osvědčený ječák „Pomóc, chce mě znásilnit!“
(Možná taky vytáhnout fotku jakobysnoubence s postavou Ramba, který zrovna šel pro zmrzlinu a támhle se vrací).
Doplňuji:
A ještě také rafinovaná herecká etuda a'la.
Vaše dvoření mi lichotí, ale nezlobte se , nějak nemám náladu, ráno mi objevili AIDS.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Odrecitovat paragraf 354 Trestního zákona 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Jednou nastane doba,kdy budete vděčná za každého ctitele.Važte si toho,že je zatím zájem.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

stručně a slušně
normální člověk pochopí když o něj není zájem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
151kbar151

Nijak nebo jim prostě řekni, že nemáš zájem. Není to ale stalking? Jinak neváhej a 158!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

přibrat 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hergot, nejsem ženská, ale tohle je tak inspirativní, že mi naskakují pořád nové finty, např.
Jé, zrovna předevčírem nás na sebeobraně pro ženy učili kop do rozkroku, jdete jako na zavolanou! Mohla bych si to na vás vyzkoušet?

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Teda Dr.Axle jestli něco podobnýho používáte i na ženy, tak bych si Vás nechtěla namlouvat. 😁

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale kapko, k ženám jsem galantní, milý a výřečný. Ale už dr. Plzák píše, že se vždy snáze radí druhým, když sami nejsme zatíženi emotivními bloky a přílišnou angažovaností.
A protože už mám košaté zkušenosti, uměl bych si poradit sám a nepotřeboval bych pokládat podobné otázky.
Navíc myslím, že součástí přirozené inteligence je i schopnost odhadnout, kde mám šanci a jakmile je odezva odmítavá, dokážu se dovtípit bez trapného vnucování.
To jen dnešní kluci jsou nějak natvrdlí. Já jsem ještě ze staré školy, kdy namlouvání probíhalo více kultivovaně a vynalézavě a k podobným excesům docházelo spíše výjimečně, kdy obě strany byly daleko diplomatičtější.

před 4655 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

🙂

před 4655 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek