Jak odpálkovat otravné ctitele?

Zvlášť, když jsou neodbytní.

Nejlepší odpověď
Andělé

Také se mi to stává.Na ty opravdu vlezlí a neodbytní,jsem přímo alergická. Někteří si myslí,že když jsem sama,tak musím být asi za každého vděčná.
Ti inteligentní brzy pochopili,když jsem jim naznačila,že nemám zájem a ti,co se stále nedali,mi nezbylo jim to říct narovinu.Říkám-mobil nemám,kafe nepiju,nevečeřím a chlapi nesnáším
(Samozřejmě,že mobil mám,kafe miluju,jídlo obvzvlášt a vím,že všichni chlapi nejsou stejní:-D) V případě nutnosti hodím pěkně hnusný,otrávený výraz a mám opět svůj klid 🙂

Další odpovědi
kapka

Jednoho si vyber a ten už se toho odpálkovávání těch ostatních snad ujme. 🙂

anonym

Psychologové doporučují tvrdou obranu útokem na ješitnost, např. Proboha pane, vy jste ale musel mít těžké dětství, když se tak shazujete!
A v kraním případě osvědčený ječák „Pomóc, chce mě znásilnit!“
(Možná taky vytáhnout fotku jakobysnoubence s postavou Ramba, který zrovna šel pro zmrzlinu a támhle se vrací).
Doplňuji:
A ještě také rafinovaná herecká etuda a'la.
Vaše dvoření mi lichotí, ale nezlobte se , nějak nemám náladu, ráno mi objevili AIDS.

Michal Kole

Odrecitovat paragraf 354 Trestního zákona 🙂

jendahun

Jednou nastane doba,kdy budete vděčná za každého ctitele.Važte si toho,že je zatím zájem.:-)

hanulka11

stručně a slušně
normální člověk pochopí když o něj není zájem

151kbar151

Nijak nebo jim prostě řekni, že nemáš zájem. Není to ale stalking? Jinak neváhej a 158!

cliwe

přibrat 🙂

anonym

Hergot, nejsem ženská, ale tohle je tak inspirativní, že mi naskakují pořád nové finty, např.
Jé, zrovna předevčírem nás na sebeobraně pro ženy učili kop do rozkroku, jdete jako na zavolanou! Mohla bych si to na vás vyzkoušet?

kapka

Teda Dr.Axle jestli něco podobnýho používáte i na ženy, tak bych si Vás nechtěla namlouvat. 😁

anonym

Ale kapko, k ženám jsem galantní, milý a výřečný. Ale už dr. Plzák píše, že se vždy snáze radí druhým, když sami nejsme zatíženi emotivními bloky a přílišnou angažovaností.
A protože už mám košaté zkušenosti, uměl bych si poradit sám a nepotřeboval bych pokládat podobné otázky.
Navíc myslím, že součástí přirozené inteligence je i schopnost odhadnout, kde mám šanci a jakmile je odezva odmítavá, dokážu se dovtípit bez trapného vnucování.
To jen dnešní kluci jsou nějak natvrdlí. Já jsem ještě ze staré školy, kdy namlouvání probíhalo více kultivovaně a vynalézavě a k podobným excesům docházelo spíše výjimečně, kdy obě strany byly daleko diplomatičtější.

kapka

🙂