ShadyPony

Jak obnovit historii Skype? a mnoho dalších otázek

Dnes jsem si aktualizovala Skype na mobilu (Android) a mám závažné problémy.

  1. Všem mým kontaktům se smazali profilové obrázky. Místo nich je jen modré pole s bílou siluetou. Ikdyž jsem psala každému kontaktu a ikdyž mi odepsal, stále je jeho profilový obrázek „smazaný“.
  2. U většiny kontaktů se smazala historie
  3. Neobnovují se jejich jména. Zůstávají jen ty jejich registrační. Např. Jmenuje se Karel Novák ale já vidím jen jeho přezdívku pod kterou se registroval (novacek123) If you know what I mean…
  4. Smazaná veškerá historie u všech mích kontaktů

5.Reklamy. Nad lištou se objevuje proužek a v něm reklama, která se stále obměňuje

*Snažně vás všechny prosím dá se s tím něco dělat?
*Jak bych případně mèla postupovat?
*Má někdo z vás stejné problémy?
*Nejlepší by samozřejmě bylo vyřešit všechny zmiňované problémy,
~Nejvíce ze všeho mě asi mrzí ta hostorie a ta jména.

Všem z vás předem moc děkuji za odpovědi

Odpovědi
anonym

No nevím, ale co takhle zkusit odinstalovat Skype a opětovně nainstalovat a resetovat PC.

AmazedWolf

Napsat o aktualizaci zprávu o chybách, stáhnout si dřívější verzi a počkat až to opravěj.

jáára

jakej mobil a jakej účet.
na některých zařízeních prostě nefunguje.
přihlašuješ se pomocí Skype jména nebo Microsoft účtem? někdy to načtení historie trvá a stačí počkat.

A na PC je Skype v pořádku?
@

AmazedWolf: starší verzi na Androidu nespustíš – bude vyžadovat aktualizaci.