Nicolka1234

Jak odnaučit psa strachu v noci.

Dobrý den, mám takový problém. Nedávno se nám vloupali do baráku, ale pes je vyhnal. Od té doby je nepříčetná pořád se chce dostat do druhého patra baráku kde spíme se sestrami. Když jsme jí povolili spát nahoře, tak se začala schovávat do různých místeček, kde není vidět, do koupelny za židli mezi vanu a spr. kout nebo za saunu kam se sotva vejde, takže dělá příšerný rámus. Nevíte někdo co s tím? Předem Děkuji

Odpovědi
Elekrikář

Zřejmně jí při vloupání pachatel při vniknutí do oběktu buď, uhodil nebo postrašil. Poraďte se s veterinářem.