Zuzik

Jak odnaučit křečka močit tam kam nemá?

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud to je mimo klec, tak ho tam prostě nepouštět. A pokud si vybral svý místečko v kleci nebo v terárku, tak možná mu změnit podestýlku – on si to místo z nějakýho důvodu vybral, třeba se mu tam dobře hrabe. Takže pokud tam má piliny, tak mu tam zkusit nasypat třeba kousky dřeva, ve kterých se mu možná tak líbit nebude a najde si jiný místo, který Tobě nebude tolik vadit. Ale varuju, že křečci jsou docela paličatí, můj si postavil domeček z vaty za plastovým domkem a odmítal se do toho normálního vrátit :o) Pokud by si to odmítal rozmyslet a čůrá třeba u misky se žrádlem nebo u pití, tak bude lepší mu přestěhovat ty misky…

Další odpovědi
zhuzupets

Křeček není pes, bude si močit tam kde chce.

lololo59

Já mám taky křečka a ten močí přímo u jeho domečku taky mě to štve ale co se nadělá ;)vážně to neni tak chytrý jako pes aby se to dalo učit odnaučovat aportovat atd… :)