herfogl

Jak odnaučit kocoura, aby mi nelehal do křesla u psacího stolu?

Nejlepší odpověď
www

A proč? Máš-li kocoura, zvykni si na to, že on považuje tebe za toho, co mu sedá na jeho křeslo! 😁
Ale jde mu to znepříjemnit, neumožnit ap. To ti ale jako zkušený kočkomilec kvůli tvému kocourovi neprozradím, sorry 😉
Doplňuji:
Herfogl: toto z interní pošty od tebe znamená co??
„zřejmě máš hodně času, ale když nemáš
rozumnou odpověď věnuj svůj čas něčemu
jinému a neotravuj tady herfogl“
Odpovídám podle nejen mých zkušeností s chovem kočky, nic víc, ani níň 😉

Další odpovědi
quentos

mmt, takže chcete, aby tam lehal?

anonym

Psi mají v lidech páníčky, kočky služebnictvo.

Mc Merkurion

tak to křeslo posuň a vezmi si židli
Doplňuji:
pro www,taky jsem dostal něco podobnýho a odpovídám: a co ti na to mám říct?zavřít na dvůr?protože jinak,když nebudeš doma si tam stejně lehne,vlastní zkušenost,akorát se psem a místo židle jsem si vzal druhý křeslo

kokos29

vždy když ho uvidíte tak ho nějak opatrně shoď te

Reezo

vyhnat ho? stačí trochu zapojit mozkové závity 🙂
pokud se to bude opakovat tak ho vyhnaz znovu.