Jak odnaučit kočku pojídat pokojovou rostlinu?

Vyháním, fackuji, … Marně! :D
Doplňuji:
Kočka se dostane všude kde může kytka být – kytka musí být na slunci… Láká jej jen tento jeden exemplář – za chvíli z ní nic nebude…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Kočky to dělají běžně.Ale je potřeba se zbavit jedovtých rostlin pro kočky:http://www.ceska-kocka.cz/clanky-jedovate-rostliny.html
A nahradit rostlinami vhodnýmí:http://www.go­isovka.cz/new­s/vhodne-rostliny-pro-kocky-alena-pavkova-/

Další odpovědi
jirkajirka

Kočky a psi si takto čistí žaludek. Za chvílku to vyzvrací ,že? Strava chudá na vlákniny. Zkuste dát do truhlíku nebo květináče pšenici nebo travní semínko a vypěstovat jí na zeleno.. Kočka by mohla začít okusovat tu trávu,pšenici. Vhorším případě budete mít pěknou dekoraci na velikonoce,

briketka10

jestli Ti záleží vic na kytce než na kočce to
je smutný a víš, že bys ji neměl fackovat a
vyhánět jen ji okřiknout např. fuj, nesmíš,
nebo smotkem novin ji trošku bacit na
zadečku věř mi, že se to naučí, jinak
ztratíš její důvěru a bude Ti dělat samé
naschvály..

kytku vyhoď
kup travičku přímo v obchodě,
která se dá zasít přímo do truhlíku :
http://www.vse-pro-kocku.cz/vsepro­kocku/eshop/15-1-Trava-pro-kocky
pak se kochej pohledem, jak kočce chutná 😁

isteron

Neviem, či to majú spoločné so psami, ale náš pes zvykol ohrýzať trávu vonku v parku. Zrejme si potreboval vylepšiť trávenie. Pri prechádzke sa zastavil pri nejakej parkovej trávičke a chvíľu ju ohrýzal. Vyzeralo to ako keby sa pásol, ako ovca. Aj sa na neho okoloidúci ľudia usmievali, zrejme im to prišlo smiešne. Ja som ho nechal a kľudne som na neho počkal.

anonym

To nejde,neodnaučíš jí to,dej kytku na jiné místo kam se kočka nedostane,

quentos

Posypat listy projímadlem? Ale to byste zas, pravda, musel uklízet následky…