Avatar uživatele
zzzzz

Jak odnaučit chodit psa do bazénu?

Náš 3 letý pes retrívr, miluje vodu a plavání:-) Chodíme hodně k řece, je kousek od nás, takže vyžití u vody má denně.

Do bazénu jsme ho nikdy nebrali, má tam od mala zakázáno chodit, před námi tam nejde, ale jak odejdeme a shlédnu kamery, tak je pes v bazénu:-DDDD Hodí si tam hračku, pak si ji vyloví a to několikrát zopakuje. Zastřešení bazénu nemáme, je to už starý bazén.

Nevíme jak ho to odnaučit, když ho u toho nechytneme, těžko mu budu nadávat, že jsem ho viděla na kameře:-DDD Už jsme i párkrát číhali kousek od domu, ale nevím jestli nás cítil, nebo co, ale zrovna do bazénu nešel.

Chtěla jsem bazén se slanou vodou, ale kvůli němu mám strach. Chemie mu kupodivu nijak nevadí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, gagaga, marci1 před 3587 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Odpoveď byla označena jako užitečná

Radu bohužel nevím,
ale nemůžu nereagovat na odpověď Matesaxe:

Fuj! Že se nestydíte navrhovat týrání zvířete!!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nechte bazén pod určitým nesmrtícím proudem – sůl jen zlepší vodivost. Jak se vyčůrá, či tak – bum! (kdyby to mělo být trestné/špatné/… neexistovaly by elektrické ploty – také mají jen odradit)
Doplňuji:
Jaké týrání? Znovu – kdyby to mělo být týrání, nebyly by takto drženy krávy atd. Takový pudící proud ani „nekopne“!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já jsem se toho taky bál, protože máme zapuštěný bazén z https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ , takže by do něj pes krásně skočil, tak jsme ho nechali rovnou i zastřešit. Takže buď udělat krytý bazén, nebo ho oplotit. ten krytý má výhodu, že se dá koupat mnohem dýl a voda se dá krásně přihřívat 🙂 .

Avatar uživatele
zzzzz

Matesax přibrzdi!!! jinak kopnu já tebe:-))

před 3586 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

vy jste ale tyrani !
bazen proste nechte psovi a do reky si chodte vy ! :p
ja pred lety videla na nemcich porad o psech ..
pes nesmel do postele, ani na gauc..kdyz byli majitele doma, ani ho to nenapadlo..
ale majitele pokazde videli po prichodu z prace zvalenou deku v obyvaku na gauci a trochu rozhazene postele …:)
zavolali psycholozku..ta nastavila kamery ..
sotva odesli vsichni pryc..pes okamzite lital jak strela ..:
na gauc…na postel..na gauc..na postel .. :)
on to samozrejme nevedel , ze nejak " zmacka " periny ..
ja se chcechtala jako blazen

ja uz nevim co jim poradila, ale beru to jako rebelstvi..ze neco dela co nesmi ..
:p

  • iv-

před 3586 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

No tak to byl určitě předek toho našeho psa:-DDD

před 3586 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)

před 3585 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek