lammer8

Jak odmítnout příliš zavazující dar

Dobrý den, jak bych měla odmítnout dárek o kterém vím, že si mně dárce chce s ním zavázat (konkrétně auto) je to sice v rodině ale dotyčné být zavázána v žádném případě nechci, děkuji.

Nejlepší odpověď
baghira

Dar přijmu, ale zavázaný se cítit nebudu. Při daru předpokládám, že je dávaný upřímně, ne z vypočítavosti. A pokud byl dárce přece jen vypočítavý, no tak holt se tentokrát přepočítal :))

Další odpovědi
aramah

Přímo bych se zeptala co odemne čeká.....
Aby bylo jasné že skrz auto, nebudu lítat jak on píská 🙂
Joooo každá rada drahááá :))))

tom004

To za Tebe těžko někdo rozhodne. Jenom Ty znáš všechna pro a proti.

Alesh

Já bejt ženská, tak nejsem blbá, stejně jako není spousta ženskejch. Takže autíčko, baráček, dovolená atd. Vše samozřejmě pojistit děťátkem. Běžná realita a pak ať mi někdo vypráví o tom, že jsou ženský diskriminovaný. 🙂

led

Hlavne slušne. Skúste povedať, že sa necítite na šoférovanie (niekedy to platí). Alebo priamo povedať, že chcete si na auto zarobiť.

Conchus

Rázně, nebo se v tom budete matlat až do rozvodu