Gorouš

Jak odinstalovat WXP a pak zase nainstalovat?

Mám jen jeden disk C. Chci bezpečně systém úplně odinstalovat a nainstalovar – začít znovu. Dokumenty, které chci zachovat mám na flashce.
Mohu vložit CD s OS WXP a dát odinstalovat? Je to bezpečné a potom OS můžu nainstalovat zas? Děkuji všem za jakoukoliv odpověď!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

vlož instal. cd do počítače a dej instalovat systém. Tam ti to napíše, že již je nainstalován a je třeba naformátovat. dej rychlé formátování do NTSF a pak začni novou instalaci.
Půjde to úplně v pohodě.
Pak si z flešky přidej dokumenty a nastav vše jak potřebuješ.
Nezapomeň na antivir.

Další odpovědi
anonym

jenom bych doplnil,že je třeba nastavit(v Biosu) jako první bootovat mechaniku,kde je instalační CD.