pivasek

Jak odinstalovat windows 10 když nemám v nastavení možnost „vrátit zpet na windows 7?“

Nejde mi přeinstalovat systém, Díval jsem se na návody,ale všechny odkazují na ten způsob kdy dám nastavení a vrátit zpět změny a downgrade na windows 7, jenomže takovou možnost ja v nastavení nemám

Odpovědi
gecco

Vřele doporučuju čistou reinstalaci Win7…
😉
Předpokládám, že RecoveryPartition sis nechal, ne?

pivasek

Díky nechal, jenomže mám problém s tím že když chci přeinstalovat celkově windows, když to děláš přímo z plochy tak mi to napíše" kod chyby 0×6" a když to udělam při zapnutí pc tak mi nejede klavesnice a myš :D tak nevím čím to je :/

gecco

Zkontroluj si nastavení BIOSu – nemáš zakázanou podporu USB??
Pokud ne, zkus následující:

  1. vypni počítač
  2. odpoj myš i klávesnici
  3. nastartuj počítač
  4. při testu BIOSu by to mělo nahlásit problém
  5. připoj klávesnici (můžeš i myš, ale ta není nutná)
  6. spusť instalaci z Recovery