alenad

jak odinstalovat wincore mediabar

Na IE mám wincore mediabar , a celá stránka je v tomto duchu – vůbec mi to nevyhovuje , jsem zvyklá na Googel .Prosím poradte , jak odinstalovat a co se mi tam pak objeví ? -Nezruší se mi celá stránka ? Vůbec totiž nevím , jak jsem ji tam nastavila – nebo je to tak nastavené origo ?
Doufám , že jste mě pochopili – jsem totiž laik .To jsem ani nemusela psát , že ? Děkuji za každou radu , připomínku a poznatek .
Doplňuji:

TillaYeacob jo to určitě najdu a odinstaluji – jen potřebuji vědět ty další otázky , ty s tím nemáš zkušenost,

Nejlepší odpověď
briketka10

najdi si Toolbar od toho wincoru..nabaluje se to někdy společně se stahovaným programem ..
jde to odstranit, ale ztuha, dáš Zakázat, pak Odebrat..

snad se ti to podaří..
když jsi zvyklá na Google jdi na nástroje – možnosti – obecné – a nastav si domovskou stránku : Google..
snad jsem ti pomohla..

Další odpovědi
TillaYeacob

zkus ovládací panely pak odinstalovat program/y a tam najdi ten program a dej odinstalovat))))

briketka10

v ovládacích panelech a programech wincore není..