escibe

Jak odinstalovat vistu

Prosím jak odinstaluji Vistu? Chci vyčistit počítač a znovu naistalovat vistu ale ne jen přeinstalovat. Jak to mám udělat?
Doplňuji:
Ještě dodám mám celkem obnovovací 3 cd

Odpovědi
Reuef

Vlozis instalacni DVD Windows Vista a proklikas se az k tabulce s volbou disku…no a pak das soucasnej disk formatovat a pokracujes dal v cisty instalaci

Bedy

Musíte naformátovat disk před instalací Vist – to lze buď po vložení instalačního disku Vist a nebo pomocí Live CD GParted.
Doporučím rozdělnit disk apsoň na dva oddíly – oddíl C: pro systém a oddíl D: pro různé dokumenty a jiné soubory. lepší volba je to ale rozdělit na 3 oddíly – E: dejte programům a hrám.
Systémovému oddílu stačí bohatě 40GB.