AmazedWolf

Jak odinstalovat v Androidu tovarni aplikace bez ROOTu?

Jak odinstaluju tovarni aplikace bez ROOTu? (Hudba google play, filmy google play, prostě vsechny tyhle blbosti od googlu) Před tim než sem si obnovil tovarni nastaveni, tak sem jen sel do nastaveni aplikaci a dal jsem vypnout, ale teď to nejde, když dám vypnout nic ze neděje.
Android 5.0.1

Odpovědi
cochee

Myslím, že nijak. Odstranění bloatwaru je, myslím, jedním z hlavních důvodů, proč uživatelé k rootnutí svého přístroje přistoupí.