Avatar uživatele
mojitek

Jak odinstalovat podivný „antivir“ z PC?

Ahoj všem.Mám problém-před časem jsem si nainstaloval do PC antivir YAC a po nějakým čase jsem se na netu dozvěděl že je to pěknej šmejd.Nejde to odinstalovat normálním způsobem,ani Revo unistalerem to nejde. Navíc ted jsem stáhnul free verzi Avastu a ten mi nejde spustit.Poradíte? Díky předem za rady.
Doplnění : Jugare,šikovná utilitka,ale ani tou to nelze smazat,hlásí mi to „přístup odepřen“(stejnětak mi to hlásilo u Revo unistaler.Bude to chtít smazat něčím jiným než aplikací,myslím nějak natvrdo,ale nevím jak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 3150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nainstaluj si Glary utilities a tam v drtiči souborů to najdi a ručně smaž.
http://www.slu­necnice.cz/sw/gla­ry-utilities/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

K Doplnění:
Máš na účtu administrátorská práva?
Pokud ano, zkus počítač restartovat v Nouzovém režimu a YAC odebrat v něm…
😉
Pokud se povede, pak:

😉
Pokud se nepovede, dej vědět…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Putin

Můžeš to zkusit takhle. Najdi si vyhledavač v PC, zadej „odinstalovat program“ mělo by to najít takovou tabulku s programy, klikni na YAC a dej „odinstalovat“ ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolqa.o

Mělo by to jít normálně přes „Přidat nebo odebrat program“, najdete ho v ovládacích panelech. Kdyby to ale nešlo, zkuste Malwarebytes Anti-Malware. Podle toho, co jsem teď četla, by měl tento program odstranit.

http://www.slu­necnice.cz/sw/mal­warebytes-anti-malware/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

na jakém základě usuzuješ že je to „šmejd“ ? vlastní zkušenost nebo stará Blažková to říkala v mlíkárně ?
Ty věříš plkům drbům na netu ? pro pána Jana…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

tak přes nouzový režim už jsem ten YAC odinstaloval,díky Gecco. Ale při instalaci Free Avastu mi Avast pořád hlásí,že běží nějaký antivir Commtouch Antimalware (o kterým nic nevím-neinstaloval jsem ho) a že je to nekompatibilní s tím Avastem.A ten Avast nejde spustit at delam co delam.. (?) Hledam v PC ten Coomtouch,ale nenašel.

před 3149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

YAC – tak fajn…
😉
____
Avast se nenainstaluje, pokud detekuje nějaký jiný antivir (mít více AV na počítači je ´sebevražda´… 😉.
Prohlídni si procesy (Správce úloh) a případně je zablokuj a najdi k nim aplikaci – tu odinstaluj…
Zkus kouknout na http://www.cy­ren.com/ – měla by to být součást Cyrenu…
😉

před 3149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

ja vim,dva uz se tlucou,ale tenhle antivir jsem fakt neinstaloval,aspon teda ne vedome.

před 3149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Putin+Niqolka.o : to bylo první co jsem zkoušel(to je ta normální metoda jak jsem psal). Ten Malwarebytes program mi kdysi udělal pěknou neplechu ,nikdy víc. Budu to muset odstranit natvrdo jak psal gecco.Ale i tak díky za snahu.

před 3150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Lexxi-ty nikdy nezklameš. Nechceš k měšťákům?

před 3150 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek