michal303

Jak odinstalovat nebo nainstalovat nový optifine do minecraftu

Nainstaloval jsem si optifine do minecraftu podle jednoho videa, takze vim jak se nainstalovava do minecraftu ale nevim kdyz si budu chtit nainstalovat treba novejsi verzi jak to mam udelat to mam ty slozky optifinu vlozit do slozky minecraft i kdyz tam je ten stary optifine a ono se automaticky zapne ten novejsi ?? nebo mam ten stary odinstalovat a jestly ano tak jak ?? dekuju

Odpovědi
anonym

Optifine vychází spolu s update minecraftu, tzn. když uděláš update MC tak sse ti přemažou veškeré pluginy, a ty jen z vesela nainstaluješ novou verzi optifinu 🙂