Slezsky fc

Jak odinstalovat Microsoft Security Essentials na Windows 7

Nejlepší odpověď
badisko

uplne stejne jako kazdy program …ale doporucuji timto…http://ww­w.stahuj.centrum­.cz/utility_a_os­tatni/systemo­ve_nastroje/u­klid/revo-uninstaller/ odinstalovavat vsechny programy …nezustavaji pak zbytky onech programu v registech atd…program je v cestine a je free…bokud nabidne toolbar nebo podobnou blbost jako listicku centrum tak to odmitnete …
Doplňuji:
jen doporuceni :......ponechejte tento program je prece free.. nezatezuje pc…nepusti smejdy do pc…a je od microsoftu takze je delany na Windows abych tak rek na miru…

Další odpovědi
Bedy

Revo Uninstallerem bych určitě Microsoft Security Essentials neodinstalovával a radši ho ani běžnému uživateli nedával do ruky, protože pak to čištění zbytků po těch programech někdy smaže i nějakou sdílenou součást a setkal jsem se s případy, kdy pak jiný program korektně nešel.
Pokud tedy není vážný důvod odinstalovávat jinak (pokud program se odinstalaci brání, apod.), doporučím skočit do Start-Ovládací panely-Programy a funkce a tam si Microsoft Security Essentilas najdít a zvolit odinstalovat.

Nezapomeňte si potom nainstalovat jiný antivirový program!