Katie

jak odinstalovat icq

Nejlepší odpověď
beer

Jeden ze způsobů: vypnout ICQ, pak

Start – Všechny programy – ICQ – Uninstall

To Hlada: Jasný, CC mám, ale napsal jsem to nejjednodušší, nevím jak je tazatel znalý či neznalý )))

Další odpovědi
Hlada

Použijte Revo uninstaler nebo CCleaner Nástroje/Odin­stalovat s následným vyšistěním registru. Odinstalace ve Win není dobrá, po programu zůstávají v PC zbytky.

rynek878

Asi nejjednodušší bude spustit znovu instalaci programu. V lepším případě ona sama pozná, že je aplikace již nainstalována, a nabídne její odinstalaci, v horším případě program znovu nainstalujte – pak se opět objeví zástupci jeho odinstalace (v nabídce Start i v okně Přidat nebo odebrat programy).

Je jasné,že ICQ musí být vypnuté!!!!!!!!!
Doplňuji:
osobně používám Your Uninstaller! Pro 2010 7.3.2010.33 ,který vyčistí i registry a vše ostatní,tak že po ICQ v PC nic nezůstane.

link:
http://www.stud­na.cz/your-uninstaller-pro-2010-p-2284.html

Zdroj: vlastní zkušenost