tony2412

jak odinstalovat aplikace nechtěně stažené do mobilu?

do mobilu se mi stáhly přes wifi nevědomky při nabíjení aplikace com.android.up­dater,documen­ts,pencil sketch,porncklub,se­xyhot a nejdou odinstalovat,píše mi to že to jsou systémové aplikace,těch aplikací bylo víc,něco se mi povedlo vymazat,v telefonu nastavím aby se nestahovaly aplikace z neznámých zdrojů a stejně se mi to samo přestaví že to může stahovat,ve spravovat aplikace u těchto aplikací vůbec není tlačítko odinstalovat,žádnej antivir to nemůže vymazat,jeden napíše že to je v pořádku a druhý mi najde hrozby (avast,eset),co s tím?Je bohužel pravda že ty antiviry jsem nainstaloval až po napadnutí virama.....

Nejlepší odpověď
cochee

Nejjednodušší asi bude zazálohovat si data (foto, kontakty atd.) a provést tovární reset. Aplikace, které máš nainstalované, si pamatuje Google Obchod, jen si telefon po resetu musíš připojit ke stejnému Google účtu, jaký používáš teď; pak si z toho obchodu nainstaluješ aplikace znova, samozřejmě s vynecháním těch nežádoucích – pokud je Obchod vede v patrnosti.