erevin

Jak odinstalovat antivir Avast?

Dobrý den, je to pár let, co se mi stalo, že Avast špatně fungoval. Už přesně nevím, co jsem s ním udělala, ale nejde mi odinstalovat a ani nevím, jestli pořád funguje. Pro bezpečí notebooku jsem si nainstalovala AVG antivir, ale teď mám počítač strašně pomalý. Žádné programy na čištění nefungují, tak nevím, jestli to není dvěma antivirama. Neví, někdo z vás, jak dostat Avast z notebooku? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
brillant

http://www.avas­t.com/cs-cz/uninstall-utility

cochee

Doplním správnou odpověď brillanta, na PC může být jen jeden antivir, právě z toho důvodu, který se stal tobě – ony se ty dva antiviry při každé kontrole hádají, který z nich má pracovat, což nechutně ubírá počítači na výkonu.