jakube33

Jak odinstalovat…?

Dobry den, instaloval jsem stronghold crusader a uprostred instalace se sekl Pc tak jsem ho restartl, a kdyz jsem ho chtel nainstalovat tak jsem tam mel bud play(neslo neni naistalovano cele) a uninstal. Tak jsem to chtel odinstalovat. Zacne se to odinstalovavat a kdyz to dobehne, tak to je v pc stale a nemuzu se stim pohnout. Vedel by nekdo, jak bych se toho mohl zbavit atd…? Diky za odpovedi a omlouvam se ze pisu bez hacku a carek ale jsem zvykli z Aj chatu kde nejdou pouzivat:)
Doplňuji:
No, je tam pouze play a unistal, pak uz jen sponzori atd…Ja to potrebuju nak dostat z Pc a nwm jak:(

Nejlepší odpověď
Hlada

Na odinstalaci použijte Revo Uninstaller a potom vyčistěte registry např. CCleanerem. Další cestou by bylo vrácení systému na datum před nepovedenou instalací.

Další odpovědi
chudst

Zkuste znovu zvolit instalacku a pokud tam bude moznost, zvolte „RE-INSTALL“. Pokud ne, tak to zkuste nainstalovat znovu. Mate-li Windows 7 nebo Vista, instalujte to pod pravym tlacitkem – spustit jako administrátor.

Podivejte se sem: http://www.abe­cedaher.cz/in­dex.php?page=za­kys&page2=zobra­zit&id_hry=0000004071&od­=275&pocet=25&what­srch=

„Ja mel podobnej problem, nemoh jsem ho nainstalovat protoze mi to hlasilo jestli opravdu chco ODINSTALOVAT Stronghlod Crusader.Podarilo se mi to tak ze jsem smazal soubory od SC v C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{8C3727F2–8E37–49E4–820C-03B1677F53B6}…tahle slozke je skryta tak to zkus.“

jakube33

Pane hlada dekuji vam, s revo uninstalerem to uz je pryc, ale s CCleaner si nevim rady. Prosim rozepiste to trochu vice. Potom muzu normalne nainstalovat doufam:)