Avatar uživatele
jakube33

Jak odinstalovat…?

Dobry den, instaloval jsem stronghold crusader a uprostred instalace se sekl Pc tak jsem ho restartl, a kdyz jsem ho chtel nainstalovat tak jsem tam mel bud play(neslo neni naistalovano cele) a uninstal. Tak jsem to chtel odinstalovat. Zacne se to odinstalovavat a kdyz to dobehne, tak to je v pc stale a nemuzu se stim pohnout. Vedel by nekdo, jak bych se toho mohl zbavit atd…? Diky za odpovedi a omlouvam se ze pisu bez hacku a carek ale jsem zvykli z Aj chatu kde nejdou pouzivat:)
Doplňuji:
No, je tam pouze play a unistal, pak uz jen sponzori atd…Ja to potrebuju nak dostat z Pc a nwm jak:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, chudst před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Na odinstalaci použijte Revo Uninstaller a potom vyčistěte registry např. CCleanerem. Další cestou by bylo vrácení systému na datum před nepovedenou instalací.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Zkuste znovu zvolit instalacku a pokud tam bude moznost, zvolte „RE-INSTALL“. Pokud ne, tak to zkuste nainstalovat znovu. Mate-li Windows 7 nebo Vista, instalujte to pod pravym tlacitkem – spustit jako administrátor.

Podivejte se sem: http://www.abe­cedaher.cz/in­dex.php?page=za­kys&page2=zobra­zit&id_hry=0000004071&od­=275&pocet=25&what­srch=

„Ja mel podobnej problem, nemoh jsem ho nainstalovat protoze mi to hlasilo jestli opravdu chco ODINSTALOVAT Stronghlod Crusader.Podarilo se mi to tak ze jsem smazal soubory od SC v C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{8C3727F2–8E37–49E4–820C-03B1677F53B6}…tahle slozke je skryta tak to zkus.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jakube33

Pane hlada dekuji vam, s revo uninstalerem to uz je pryc, ale s CCleaner si nevim rady. Prosim rozepiste to trochu vice. Potom muzu normalne nainstalovat doufam:)

před 4716 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby