taxio

Jak odhlásit účet Xiaomi?

Dobrý den, mám problém. Telefon (Xiaomi redmi 4) chci dát na reklamaci. V obchodu mi řekli, že mám telefon odhlásit z xiaomi účtu a dát na tovární nastavení. Jenže když chci odhlásit účet v telefonu, nebo právě dát do továrního nastavení objeví se hláška „Nelze deaktivovat vyhledávání zařízení. Chyba Xiaomi účtu (com.xiaomi.fin­ddevice.v2.net­.SecurityMana­gerSAccountEx­ception: NULL auth token returned. )“ Co s tím? Bez odhlášení prej nemám s reklamací počítat.. Heslo mám správné. Nebo lze se odhlásit z účtu na mobilu někde na webových stránkách mého účtu? Předem děkuji za odpovědi.

Jinak ano, hledal jsem na Xiaomi forech, nikde jsem nenašel něco, co by pomohlo.

Odpovědi
Edison

Špatná otázka. Ať si to do továrního nastavení uvedou sami. Účet bych neodhlašoval. Tam mohou být zálohy využitelné při případné koupi jiného přístroje. Ale nakone musej zrušit účet i na emailovo žádost. Prostě musej.