?????

Jak odheslovat pdf když sem zapoměl heslo?

Odpovědi
Questman

Počítám, že jsi tam dal nějaké jednoduché heslo jako „auto“ nebo „briewvnj“ apod.
V tom případě zkus některý z těchto programů http://resources­.infosecinsti­tute.com/10-popular-password-cracking-tools/
a za pár minutek bys to měl mít rozheslované :)

anonym

Takové slovo, ani takový jazyk neznám. Každopádně to nerozšifruješ – věru věř. A pochybuji, že je to tvůj soubor – každopádně jak jsem psal – stejně se k tomu nedostaneš. Respektive lze do toho nekonečně pouštět kombinace – pročež stačí stáhnout program, co tam bude dosazovat náhodné sekvence a třeba za pár let…

ivzez

Někdy pomůže zaheslovaný soubor otevřít jiným
programem v jiném OS a uložit pod jiným názvem.
Párkrát se mi to takhle povedlo přes Linux Mandriva
a linuxový prohlížeč PDF.

Ale nejde to vždy a u všech souborů.