Avatar uživatele
manon

Jak odhadujete poměr otázek zde kladených?

Kolik je myšleno vážně? Třeba sice pro zábavu ale odpověď tazatele opravdu zajímá. A kolik je otázek, kterými si tazatel jen hodlá z ostatních utahovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym před 4277 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

více opravdových dotazů

Doplňuji:
Nikdy nepokládám otázku nebo dotaz jenom tak pro srandu, i když je v sekci zábava. Pokud se na něco zeptám, tak si přečtu i odpovědi.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

více opravdových dotazů

Myslím, že převládají skutečné dotazy, nebo zájem o pohled odpovídajících.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

více opravdových dotazů

Já bych řek že skoro každá otázka je myšlená vážně a toho kdo se na ní ptá zajímá odpověď.

Třeba já se včera ptal na ten výraz pro dítě narozené po smrti matky a taky to vypadalo že je to nějaká legrace, ale nebyla. Pak sem se ptal na to, jak je to ošetřený zákonem, když se narodí dítě a matka při porodu zemře, protože podle českýho práva by to dítě vlastně mělo být stíháno za neúmyslné zabití. Nejenom že jsem se odpověď nedozvěděl, ale ještě mi to smázli, takže spíš tu jde o to, kdo tu koho nesnáší a jestli je dotyčná osoba dostatečně zdatná na to aby pochopila položený dotaz.

Nicméně pro jistotu už raději většinu otázek vkládám do kategorie Zábava a aktuality. Ale abych zas nekecal, myslím že jednu otázku jsem skutečně položil jentak pro zábavu, ale už je to teda hodně dávno > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nosi-peta-cech-tu-masku-i-normalne-doma-nebo-treba-kdyz-jde-na-nakup

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

více fórů než opravdových dotazů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

více fórů než opravdových dotazů

Já bych řekl, že 80% odpovědí lze nalézt na internetu. Jsou tu zcela zbytečné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek