selenor

Jak odeslat prezidentovi žádost o milost?

Dobrý večer, jak mohu požádat o milost prezidenta? Děkuju

Jak odeslat žádost o milost prezidenta?

Nejlepší odpověď
marci1

Žádost o milost nemá předepsanou žádnou formu, stačí ji napsat prostým dopisem na adresu kanceláře prezidenta republiky a napsat tam cokoliv, co by mělo prezidenta přesvědčit k udělení milosti.
Adresa :

Kancelář prezidenta republiky
Ing. Miloš Zeman

Prezident republiky
Pražský hrad
119 08 Praha 1

Věc: Žádost o milost – sp. Zn.

Pro info : http://www.ceska-justice.cz/2015/03/­zeman-se-nechal-obmekcit-pripustil-ze-rozda-vice-milosti/

Další odpovědi
Drap

Pokud si dobře vzpomínám, tak současný prezident po zkušenostech s milostmi a amnestiemi minulých dvou prezidentů prohlásil, že nic takového udělovat nebude.

Lamalam

Jak odeslat? Zkusila bych poštu.

quentos

Pro příště: otázka končí otazníkem.