Jak odeslat z PC do mobilu přes bluetooth data?Obráceně mi to jde..poradte prosím.....

Nevím jak odesílat data z PC do mobilu…obráceně mi to jde…

Odpovědi
fortin

Při hledání zařízení mezi mobily je důležité aby bylo BT u obou v provozu. A měly by být pojmenovány. V mobilu spustit vyhledávání… Když PC přestane vysílat přes BT, mobil nenajde tohle zařízení.

Stoklaska

pokud jste dobře připojená stačí dát tento počitač a tam se ukaže připojení zda ho máte správně..a pak jen kliknete na položku kterou chcete přesunou levou stranou myší a tam už vám nabídné zda chcete přesunout do telefonu..