pas

Jak odeslat obrázek z notebooku ??

Chci odeslat obrázek. Zvolím odeslat/bluetooth/ a objeví se mi oznámení, že složka je prázdná. Jak tedy dostat obrázek do složky na bluetoth aby to šlo přes něj odeslat. Za rady předem děkuji.
Doplňuji:
Pro česílko: V tom případě mám asi zakletý notebook, když na obrázek kliknu myší a dám odeslat/bt tak mi naskočí rámeček ve kterém se praví, že složka pro odeslání pro bt je prázdná…jak tedy ten obrázek dostanu do té složky aby to bt odeslal??

Odpovědi
anonym

Zkus kliknout pravým myšítkem na soubor, obrázek a v menu vybrat Odeslat-Zařízení BT.
Doplňuji:
Tak najdi složku BT, zkopči to tam a odešli. Jinak nevím. Vždy se mi osvědčil výše popsaný postup. Jedno jaký OS (Palm OS, Android, Symbian, Win) a zařízení (PC, MT, tablet, PDA).

anonym

Kde je složka BT je závislé na ´doprovodném´ SW pro BT…
Např – na tomto počítači ji mám „C:\Documents and Settings\user\Do­kumenty\Blueto­oth Exchange Folder“…
😉
Protože netuším, co máš, zkus:

  1. Start – Hledat – Všechny soubory… – do pole hledat napiš „bluetooth“
  2. Start – Ovládací panely – Konfigurace Bluetooth, tam pak hledej položku FileTransfer (PřenosSouborů) a její konfiguraci (Vlastnosti)
  3. ručně prohledej své Dokumenty

pas

Pro mowla: Nastavení rozhraní Bluetooth .Tři kolonky, od leva Možnosti/Porty COM/hardvare ,otevřu možnosti 1.Umožnit zařízení bt vyhledat další zarízení_zaškrtnuto 2.Zobrazit upozornění pro připojení_zaškrnuto 3.Zobrazit ikonu _zaškrtnuto Porty počítač používá níže uvedené porty,nic víc Hardvare typ zařízení bluetoth Jinými slovy.Žadnou kolonku na konfiguraci/File transfer jsem tady nenašel.....Notes Toshiba…

anonym

Tak ještě zkus kliknout na ikonu BT v Oznamovací oblasti – co se ti otevře…
😉
Předpokládám, že ovladač máš nainstalovaný a zařízení je aktivní.
Jinak ti asi nezbude, než počítač prohledat.

pas

Když kliknu na BT tak se mi otevře 6 položek , mezi jinými nastaveni. Možnosti_Porty_Har­dware Když rozkliknu Hardware tak mi to zobrazí tři typy bluetooth a oznámení že zařízení pracuje správně. Tak já už jsem z toho v pasti…

anonym

3 typy BT???
3 rozdílná zařízení?
Zazálohuj si data – čistě pro jistotu.
Pak odinstaluj veškeré BT a nainstaluj jen aktuální ovladač z webu výrobce notesu.

kablik

nesměle se zeptám, co je a k čemu slouží bluetooth, mám pčítač asi 20let, v poslední době nootbuk, používám Email.cz, odeslal jsem a přijal tísíce foto, nechápu v čem je problém,nespíš v uložení fotosouborů…

anonym

BT souží k propojení dvou zařízení, tedy soubory (fotky…) neposíláš mailem na určitou mailovou adresu, ale přímo na jedno konkrétní zařízení.
Podobně lze BT připojit třeba handsfree, tiskárnu…
Lze tak propojit i dva počítače – ale jen dva (na rozdíl od LAN).

pas

Třeba v tom, že když tady ten BT je tak at je funkční.Dale jsou v notes fotky které chci přeposlat na mobil atd

pas

Pátraní tedy pokračuje.. jak najdu složku BT??