Avatar uživatele
pas

Jak odeslat obrázek z notebooku ??

Chci odeslat obrázek. Zvolím odeslat/bluetooth/ a objeví se mi oznámení, že složka je prázdná. Jak tedy dostat obrázek do složky na bluetoth aby to šlo přes něj odeslat. Za rady předem děkuji.
Doplňuji:
Pro česílko: V tom případě mám asi zakletý notebook, když na obrázek kliknu myší a dám odeslat/bt tak mi naskočí rámeček ve kterém se praví, že složka pro odeslání pro bt je prázdná…jak tedy ten obrázek dostanu do té složky aby to bt odeslal??

Upravil/a: pas

Zajímavá 0 před 3621 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkus kliknout pravým myšítkem na soubor, obrázek a v menu vybrat Odeslat-Zařízení BT.
Doplňuji:
Tak najdi složku BT, zkopči to tam a odešli. Jinak nevím. Vždy se mi osvědčil výše popsaný postup. Jedno jaký OS (Palm OS, Android, Symbian, Win) a zařízení (PC, MT, tablet, PDA).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kde je složka BT je závislé na ´doprovodném´ SW pro BT…
Např – na tomto počítači ji mám „C:\Documents and Settings\user\Do­kumenty\Blueto­oth Exchange Folder“…
😉
Protože netuším, co máš, zkus:

  1. Start – Hledat – Všechny soubory… – do pole hledat napiš „bluetooth“
  2. Start – Ovládací panely – Konfigurace Bluetooth, tam pak hledej položku FileTransfer (PřenosSouborů) a její konfiguraci (Vlastnosti)
  3. ručně prohledej své Dokumenty

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pas

Pro mowla: Nastavení rozhraní Bluetooth .Tři kolonky, od leva Možnosti/Porty COM/hardvare ,otevřu možnosti 1.Umožnit zařízení bt vyhledat další zarízení_zaškrtnuto 2.Zobrazit upozornění pro připojení_zaškrnuto 3.Zobrazit ikonu _zaškrtnuto Porty počítač používá níže uvedené porty,nic víc Hardvare typ zařízení bluetoth Jinými slovy.Žadnou kolonku na konfiguraci/File transfer jsem tady nenašel.....Notes Toshiba…

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak ještě zkus kliknout na ikonu BT v Oznamovací oblasti – co se ti otevře…
😉
Předpokládám, že ovladač máš nainstalovaný a zařízení je aktivní.
Jinak ti asi nezbude, než počítač prohledat.

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pas

Když kliknu na BT tak se mi otevře 6 položek , mezi jinými nastaveni. Možnosti_Porty_Har­dware Když rozkliknu Hardware tak mi to zobrazí tři typy bluetooth a oznámení že zařízení pracuje správně. Tak já už jsem z toho v pasti…

před 3620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

3 typy BT???
3 rozdílná zařízení?
Zazálohuj si data – čistě pro jistotu.
Pak odinstaluj veškeré BT a nainstaluj jen aktuální ovladač z webu výrobce notesu.

před 3618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

nesměle se zeptám, co je a k čemu slouží bluetooth, mám pčítač asi 20let, v poslední době nootbuk, používám Email.cz, odeslal jsem a přijal tísíce foto, nechápu v čem je problém,nespíš v uložení fotosouborů…

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

BT souží k propojení dvou zařízení, tedy soubory (fotky…) neposíláš mailem na určitou mailovou adresu, ale přímo na jedno konkrétní zařízení.
Podobně lze BT připojit třeba handsfree, tiskárnu…
Lze tak propojit i dva počítače – ale jen dva (na rozdíl od LAN).

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pas

Třeba v tom, že když tady ten BT je tak at je funkční.Dale jsou v notes fotky které chci přeposlat na mobil atd

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pas

Pátraní tedy pokračuje.. jak najdu složku BT??

před 3621 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek