www

Jak odeslat celou podsložku Obrázky.. bez komprimace?

Zkoušel jsem Letecká pošta i pár ostatních a celá složka nešla, pouze současně jednotlivé obrázky. Tím pádem je to zdržení jak pro mne, tak pro příjemce.
Doplňuji:
Jde o to, že příjemce neumí komprimaci (archív RAR, 7ZIP ap.) otevřít ☹
Chtěl by vidět složku, ‚kliknout na ni‘ a celou uložit do PC. Jednotlivé obrázky by tam měl všechny jediným stažením, současně v jediné složce.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nevím co je podsložka, asi adresář, že? Zabalila bych to v RARu nebo ZIPu. Nikoliv kvůli komprimaci, ta u obrázků nebude mít vliv, ale kvůli vytvoření jediného souboru.

Další odpovědi
anonym

Ale jde to,pokud označíš,tedy zamodříš všechny fotky najednou,pak dáš náhrát,nebo je zkomprimovat do raru,tak nevidím žádný problém.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FZFrn_Sfh9g

arygnoc

čo tak použiť samorozbalovací archív, bude mať príponu .exe a dotyčný teda iba spustí „program“.

;-Q

eso

Proc nejde pouzit komprimace ? To je preci reseni celeho problemu.
Doplňuji:
Samozrejme ze podslozka i slozka je adresar. Nevim, proc tomu tak zacali myslim ve Vistach rikat. Odjakziva je to adresar. U fotek nebo obrazku komprimace nema vliv, nekdy je dokonce jpg komprimace efektivnejsi, nez RAR nebo ZIP. Ale budes mit 1 soubor, o coz asi jde. Zabalit, poslat, po obdrzeni prijemcem archiv smazat.