ƊƖȤȤƳ ƳƬ

Jak odemknout kladku?

Dobrý den, našel jsem kladku a nepamatuji si její číselnou kombinaci… Je nějaký jinačí způsob jak odemknout kladku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Když najdeš zámek, tak bych řekl, že je celkem normální, že si „nepamatuješ jeho kombinaci“. ;) :D :D
Jediná vyjímka je, že by např. po letech našel SVŮJ zámek, kde by sis MĚL kombinaci pamatovat. :)

Každopádně těžko radit, když se neunavuješ podrobněji specifikovat typ, termín „kladka“ je zoufale nedostatečný a v různých částech naší vlasti se tak říká RŮZNÝM typům zámků. Navíc i tak by to bylo vysvětlování na dlouhé lokte. Každopádně tyto druhy zámků jsou obvykle relativně snadno rozlousknutelné
i pro laika. Ovšem jestli to budeš dělat poprvé, tak NEPOČÍTEJ s tím, že ti to půjde tak snadno, jako na následujícím výukovém videu. Přeci jen tio chce trošku cviku. ;) :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ABKsUNit­Xqw

Další odpovědi
Dochy

Jak vypadá zamknutá kladka? Odkdy se kladky zamykaj??

Edison

Svěř to ODBORNÍKOVI. Ten to dozajista zvládne.