Hamon

Jak odemknout Android?

Našel jsem mobil, je to nějaký Samsung (sám se v nich nevyznám) s Androidem. Volá „mamka“, rád bych to zvednul a domluvil se, kde si ho vyzvednou. Jenže telefon je zamknutý či co a když zvoní, nemůžu hovor přijmout. Dá se mi nějak poradit? Jestli mi tu bude zvonit i večer, půjde tam, kde jsem ho našel :)

Neraďte mi, prosím, google – zlobí mě Net a jedna stránka se načítá i několik minut (a několikerý refresh). Díky.
Doplňuji:
Tak už to vím – já to tlačítko „mačkal“ a ono bylo potřeba s ním potáhnout do strany.

Odpovědi
Bedy

Pokud jsi našel mobil, je tvojí povinností ho odevzdat majiteli nebo ho odnést na služebnu POlicie ČR.

Hamon

Bedy: skutečeně je tak těžké přečíst si otázku? Myslím, že jsem zdůvodnění proč jsem chtěl mobil odemknout a hovor přijmout napsal dost jasně.