tim-2

jak odehnat divoké prase,když ho náhodou potkám v lese??

Nejlepší odpověď
Lamalam

Obvykle uteče samo.

Další odpovědi
Drap

Nijak uteče rychle samo. Je to velmi plaché zvíře s výborným čichem a sluchem. Ví o tobě dříve než ty i něm. Nikdy na tebe nezaútočí. Jsou jenom dvě možnosti, kdy může být nebezpečné. Pokud je silně poraněné/postře­lené/, nebo kdyby jsi se náhodou dostal mezi bachyni a selata. Pokud budeš chodit po lese, a budeš chtít zahlédnout dovoké prase, tak máš menší, než jednoprocentní naději, že se ti to povede.

fcoop

............. Bylo by chybou v takovém případě „vzít nohy na ramena", ztratili bychom přehled, co se nám děje za patami, a případnému útočníkovi bychom ukázali, že jsme vhodný slabý cíl. Naopak, doporučuje se zůstat k němu otočený čelem a pomalu ustupovat – dát tak najevo, že o střet nestojíme. ............

http://www.me­zistromy.cz/cz/tu­ristika-rekreace/co-delat-kdyz/potkam-divokou-zver

zzzzz

Já bych jej neodháněla, pokud ho nemáš čím zastřelit tak zdrhej:-))

mosoj

Pokud neuteče samo , tak už ho nezaženeš a asi také neutečeš.

MK44

Pokud se prase nedá na ústup samo, ale zaútočí, což se může stát v případě bachyně se selaty, nepřemýšlejte o zahánění, ale rychle hledejte strom, na který vylezete.

NikkiHeat

Taky se nám to stalo na houbách v jakýchsi křovinách. Byla ovšem trochu menší, oni se lekli nás – my zase jich.........­.....no hrozné divadlo. My řvali, oni prchali.....ještě že tam nebyli jejich rodiče, bo nevím co bych dělal.