Jak oddělit zrno od plev ?

Postupem času i tady ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Běžně se to dělávalo prohazováním proti větru. Ale tady ? Jak známo, admini sem žádný vítr nepustí, takže těžko říct

Další odpovědi
hanulka11

Holoubci to uměli skvěle v pohádce......
Tady to bude asi těžké- takové síto neexistuje a kdo by to asi prosíval????

kapka

cepem 🙂

Zdroj: paragraf §15469987, Sb. o cepech, zrnu a plevách

dudu

Kdo jsi synu lidský, že marníš svůj čas řešením těchto složitostí a co Ti dává právo tázat se na otázky, kterých nejsi hoden a svým činěním jen bzučíš do uší mocných a obtěžuješ vyvolené?

honza19hk

kombajnem a tady asi leda atomovkou.

Conchus

Jsme schopni říci správně, kdo jsou „zrno“ a kdo „plevy“? Myslím, že bychom určitě neměli být doučovací kroužek a s leností členů, kteří než by se podívali do Encyklopedie, tak píší otázky nic nenaděláme. To záleží „na úhlu pohledu“, jistě paní a pánové.

johana 56

„Chorus zpívá: ♫ Běda ti chlapče, třikrát běda, ♫ ♫ běda ti, hochu zpozdilý. ♫ ♫ Sbor zachmuřený k soudu sedá, ♫ ♫ co nezná bratra, soudí- li. ♫ ♫ Soudit tě budou soudci přísní, ♫ ♫ co nikdy v tísni nebyli. ♫ ♫ A jestli někdy byli v tísni, ♫ ♫ tak brzy paměť ztratili. ♫ ♫ Je přece v zájmu společnosti, ♫ ♫ oddělit plevel od zrna. ♫ ♫ A tys dělal jen mrzutosti, ♫ ♫ toť věc je zjevně patrná. ♫ ♫ Toť věc je zjevně patrná. ♫“
Co myslíte,budou soudci v oddělování nejen přísní,ale také spravedliví?

Sůwa

🙂

anonym

dát mi BAN

hanulka11

proč chceš BAN- nechápu

anonym

Do jaké kategorie,česíl­ko,se zařazuješ,že chceš BAN ?