AngelMoon

Jak oddálit menstruaci?

Dneska mám jít s kamarádkou na koupák, ale ráno jsem dostala krámy. Plánujeme si toto dlouho a já to nechci odmítnout. Tampony mi došly a do obchodu to nestihnu. Není nějaký způsob jak se toho jen na dnešek zbavit? Zítra by mi to už bylo jedno, ale jde mi už jen o dnešek. Četla jsem o citronu, ale ten nemáme.

Nejlepší odpověď
arygnoc

tak to je smola, menštruáciu za pár minút/hodín nezastavíte.

plavky, šortky a môžete ísť na „koupák“, do vody ale nie.
alebo tampóny, však tie majú snáď aj v cukrárni (re: „Tampony mi došly a do obchodu to nestihnu.“).

😉

Další odpovědi
ReHu

Citron?????
Asi to budeš muset vydržet bez koupání.
To je poučení, že se vyplatí mít vždy balíček tamponu v zásobě navíc.

Třeba bude mít některá sousedka, Zkus se optat.

gecco

Myslíš, že existuje nějaký vypinač – „menzes – On/Off“???
😁
Budiž ti to ponaučením propříště

  • měj tampony v zásobě
  • posunutí menzes ti může zařídit gynekolog

___
Pokud jde o citron – zkus jej žvýkat, bydeš pak mít i patřičně kyselý výraz, až budeš situaci vysvětlovat kámošce…