kvik33

Jak odchytit psa?

Dobrý den,
zajímalo by mě jak odchytit psa a potřebné vybavení apod.
Budu mít povolení od KVS,můžu odchytávat,tak bych se to rád naučil.
Neporadil by mi někdo?
PS:Postačí mi i nějaký odkaz.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Většinu psů jde odchytit pouze s vodítkem. Nalákáš si psa k sobě, připneš vodítko a je hotovo. Na agresivní psy, zuřívé a podobně, se používá odchytová tyč z důvodů bezpečnosti.

Další odpovědi
elkon

Řekl bych, že na to jdeš obráceně. Napřed se to nauč, sežeň co je potřeba a pak žádej o povolení. Zajdi někam do útulku, nebo na městskou policii (která se tím zabývá a má vybavení) a tam se zeptej. A k čemu ti to bude, hodláš založit farmu?

kvik33

Nene.
Farmu nezakládám.
Stačí my odchytovka.( :