Avatar uživatele
zjentek

Jak odchytit papouška?

Mám tam venku papouška, už přes týden mně lítá na višně. Zrovna se tam venku krmí. A tak mu házím pod strom různý semínka a oříšky a pak tam nacházím jen slupky. Zakoupil a nstaloval jsem pod višní obrovskou klec, kde jsem dal různé jídlo a vodu a nechal otevřeno, ale dovnitř on nechodí. Klec ho nebaví. Já mu nevadím. Nijak jej nevzruší, když přijdu na metr a hustím do něj různý věty, to je mu u křídla. Ovšem když mu nastavím ruku příliš blízko anebo se po něm přímo natáhnu, tak popoletí. Dnes brzy ráno mě myslím volal, pokud nevolal na někoho jinýho a to si myslím, že tak blbej pták to není, když si sedne přímo nad okno, kde spím a začne řvát a stichne teprve poté, kdy písknu nebo pozdravím, takže po celý tý době VENKU jako tupé zvíře nejspíš nepředpokládá, že by se mu ozval ještě nějakej jinej papoušek. No, v rámci toho odchytu budu doufat, že opět zde napadne NĚKOHO NĚCO, co mému línému mozku třeba uniká, protože různý záludný pasti, který jsem schopem vymyslet a realizovat, by s sebou velmi pravděpodobně přinesly různá příkoří, která by v „Pepikoj“ mohla nahlodat jeho důvěru a ukončit náš sotva se rodící vztah. Nejprve jsem na tento vztah sázel a plánoval naši budoucnost tak, že si budeme denně o kousek blíž, krůček po krůčku, až se fyzicky kontaktujeme, jenže to chce více času a má to má háček- ty višně už na stromě nebudou dlouho a jemu očividně šmakují více, než různý sypaný zob. Díky (;

(Myslím si, kdyby se mně podařilo naučit jej „na ruku“ a mazlit se spolu, tak bych si „Pepika“ mohl více ochočit, naučit jej procházet dovnitř a ven, nejprve na mý ruce dveřmi, později možná taky prolítat okny, no a později by Pepik mohl být přes den venku, kdybych někam na delší dobu šel… Kdyžuž dneska je prakticky v této fázi. Co myslíte?)

_____________­______________

Nikdo nemá nápad k odchytu či k pomoci tomu papouchovi prostě nějaký nápad? „Pepik“ sedí na višni a momentálně vypadá, že spokojeně odpočívá. Přivírá oči a podřimuje, ale žene se bouře. Myslím, že je spokojený, když na něj mluvím. Mezitím jsem zjistil, co je to za ptáka. Na 100% je to tento:

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=barnard+l%C3%AD­mcov%C3%BD&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, dust8 před 1738 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zkus mu koupit kamaráda – e-hračku mluvící papoušek. Nahraj mu nějaké sprosťány z Prajske, třeba ho to zaujme.

https://e-hracky.eu/plys-papousek-oskar-se-zvukem.htm#lon­g_popis

Tak dobrá, pokračoval bych v tom sbližování, až si na tebe zvykne a bude ti důvěřovat. V nejhorším případě bych použil síť. To by ale nebylo fér a potom bys ho musel mít jenom v kleci.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dust8

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-usek-pisne-na-ptaky-jsme-kratky-na-ptaky-jsme-maly-paky-je-to-tak-tak-to-si-dame-na-zobak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Keplere, jde o to, že tady momentálně řeším problém. Nedělám si legraci. K řešení tyhle stránky taky slouží, nebo už ne? (;(;(;

před 1738 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Alespoň „něco“ ještě k odpovědi dopiš, ať to zde má alespoň minimální úroveň. Přece si nezaložím web sám pro sebe a ch.j s ostatními, co myslíš?

před 1738 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já myslel, že si děláš legraci. Papoušek venku na višních přece jenom není obvyklá věc. Asi někomu uletěl?

před 1738 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo tak, aha, chápu… Náročnej večer včera… (;

před 1738 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek