DusanOrlik

Jak odblokovat účet na Instagramu?

Zdravim,
vcera jsem vlozil na insta audio-video jedne pisne ktere (jak jsem dnes zjistil) porusuje zasady komunity.Pri dnesnim prihlaseni na me vyskoci zprava: Za poruseni podminek jsme vas ucet zablokovali.Zjis­tete,jak muzete svuj ucet obnovit-dalsi infromace.Na to kliknu a o obnoveni ani slovo.Prosim nevi nekdo co stim? Napsal jsem uz na podporu-kde jsem z jineho uctu nahlasil problem a popsal a pozadal o obnoveni uctu.Nevi nekdo co stim?Chtel jsem ten vcerejsi post smazat at mam ucet obnoveny ale nemuzu se tam dostat.Diky predem za rady :(
DOPLNUJU:
Mozna se jedna o hackersky utok.Cetl jsem na facebooku a strance instagramu ze jej obsadiky hackeri a blokli..presto nevin emaik kde napsat.Uz to je 4 den co jsem se na ucet nedostal..
Co dal?

Odpovědi
MonkeyKing

To je zvláštní, protože většinou ti IG smaže jenom post a dál máš profil, takhle to vypadá, jako kdybys tam těch postů dával víc, nebo jsi zapomněl heslo