MyOtherSelf

jak odbarvit zvýrazněný text ve wordu?

Mám stažený dokument ve wordu a je tam zvýrazněno strašně moc textu a snad všemi možnými barvami. Dokument potřebuji vytisknout na černobílé tiskárně a funkce bez barvy zde nefunguje. Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud vytiskneš barevný text na tiskárně, která barvy neumí, vytiskne se v odstínech šedi (intenzita šedi podle původní barvy).
Pokud chceš, aby vytištěný text měl jediný odstín, prostě označ veškerý text v dokumentu a zvol barvu černou…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Úpravy-vybrat vše, tím se označí všechen text a pak vybrat barvu písma na černou.
Pokud je to vyznačeno tak, že písmo je černé, ale okolo písma je barevný podklad, je to to samé, akorát dáš bez výplně.