Front

Jak od sebe odlišit levou a pravou ponožku?

Nejlepší odpověď
annas

Některé ponožky mají na sobě vzory, z nichž poznáte, jí, zda je ponožka určena pro levou nebo pravou nohu.

Jsou i druhy, které jsou přímo vyrobené pro levou a pravou nohu.

Tudíž těžko rozlišit levou či pravou ponožku u nových., běžných ponožek Když je navléknete na nohu, záleží na materiálu, zda se vám vytlačí palec. Nebo si je označte, pokud to chcete řešit.

Běžné ponožky nemají levou ani pravou stranu. Horší by bylo vyměnit levou botu z pravou a naopak.

Další odpovědi
marci1

Zde máš odpovědi 🙂
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-si-oblekate-ponozky-jak-poznate-ktera-je-prava-a-ktera-leva

elkon

Ponožky se nerozlišují, pokud to na nich není přímo popsáno, nebo nemají přímo určený tvar na nohy.

Dochy

Pokud už tak nebyla upletená, tak si je buď popíšeš, nebo budeš koukat kde má palec vytahanej růžek…

led

Ako tak pozerám na ulici, mnohí (hlavne mladí) ich rozoznávajú podľa farby, na každej nohe iná farba.
Inak ak si dáte námahu, možno na chodidle rozoznáte, ktorá časť ponožky je „zošlapaná“ a ktorá sa len tak vozí. Prirodzene, platí to za predpokladu, že nemáte ploché nohy.