zvonisek

Jak očistit svou duši?

Od bolesti, žalu a pocitu viny, že dělá málo? Aby netrpěla.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud myslíte svou duší psychiku, pak je třeba naučit se relaxovat, meditovat , uvolnilt se.

Na netu je hodně článků, které se zabývají osobním rozvojem.

Např.
"Nejen naše tělo,. ale i duše potřebuje očistu. a regeneraci, jinak se všemi stresy, problémy a vlivy okolí ušpiní a pokud jí včas nedáte do pořádku ukládá si v sobě tyto šmouhy až ji nakonec zcela zanesou a ona přestane správně fungovat. Vychýlí se ze svého přirozeného rytmu a rovnováhy. V ten okamžik přerůstá tlak do formy frustrace, deprese a lability.

Psychika, která není správně zregenerovaná začne své potíže přenášet do těla a způsobovat zdravotní obtíže jako je vysoký tlak, bolesti hlavy, zažívací potíže, nespavost atd."

Dovíte se víc v odkazu

https://psych­ologieprokazde­ho.cz/i-duse-potrebuje-ocistu/

Někdy je dobré obrátit se na psychologa, který vám odborně poradí.

Další odpovědi
hapiky

Pokud míníš očistu duše jako svědomí, tak možná: Ježíš svého času řekl: Běž a nehřeš více! Pomoz si sám, a Bůh ti pomůže (v tom snažení)! atd…

Gus_Fring

No jednoduše, kartáčem…

Kelt

Zkus modlitbu nebo meditaci, ale upřímně. Ale záleží na tom, jak to cítíš. Pokud nejsi cynická nebo přehnaně úzkostlivá tak dej sama na sebe na své svědomí a ne na prodavače odpustků.Modlitbou mluvíš s Bohem a ten tě vidí a co si myslí okolí o tom, kdo je dobrý a zlý, neřeš.

ivzez

Duše se očistit nedá, ničím takovým netrpí.
Prasklou duši lze slepit.

Ti, kdo věří, že člověk má duši, někdy věří
i tomu, že se může očistit bolestí.

Rokio

Zkus třeba pracovat nebo dělej, co tě baví. Věnuj se plnohodnotnému koníčku. Můžeš také cvičit. Trav čas s rodinou a přáteli.

aliendrone

Marná snaha, u bezduchých stvoření to prostě NEJDE, protože kde nic není ani čert nebere. Někdy mi přijde, že NUCENÁ EUTHANASIE praktikovaná nacisty nebyl zase tak špatný nápad. ;) :D :D

elkon

Zkus dělat něco smysluplného a nebudeš mít myšlenky na hlouposti. Nebo jdi psychologovi.

Mc Merkurion

… nejlepší jsou lihový čističe …

Roman71

Zvoníšku, žij podle zákonů a zásad, které dal lidem jediný a pravý Bůh.. Předpokládám, že tušíš, kde je máš hledat 😉

briketka10

Běž se léčit :))