Jak očistit grafickou kartu od prachu ?

Antistatický štětec nemám, vlhký hadřík není nejlepší nápad, vytvořili by se vodivé můstky a karta by se vyzkratovala, stlačený vzduch taky ne, to bych si prach rozfoukal po bytě a vysavač taky nemá antistatický kartáč. Co lze ještě vymyslet?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Myslím,že úplně postačí grafiku vyjmout z PC a lehce ji vyluxovat,běžně to dělám Vorwerkem.

Další odpovědi
baghira

vysavač – a bezpečnější je foukat než nasávat. Pokud ti vadí poletující prach, foukej na balkóně.