bojnik1

Jak ochránit svého pejska před ranami a blesky od oslav silvestra.

Dobrý den!Chtěl by jsem se optat jak mohu ochránit svého pejska před ranami a blesky od oslav silvestra.Díky!

Nejlepší odpověď
♥♥♥

Zajdi si k veterinářovi, on ti předpíše prášky, k večeru mu je dáš a on pak bude úplně mimo- jak sfetovaný… Ale když ho dáš do pelíšku, pěkně zabalíš dekou, tak usne a vůbec nebude tušit, co se děje, ale i kdyby neusnul, tak budu mimo a rachejtle mu nebudou vadit :) Kdyžtak napiš do soukromých zpráv a vysvětlím ti to více.
Ahoj.

Další odpovědi
Hykam

K veterináři a on dá sklidňující prášky nebo injekci.

Elk

No, chtělo na to myslet alespoň 3 dny předem a dávat mu veterinářem doporučené uklidňující tablety, ale nikdy není pozdě, tak bych se o to ještě zítra pokusil. Pak ho umístnit do nejklidnější části místnosti a být mu nablízku.