Jak ochránit kabely před domácím mazlíčkem potkanem laboratorním

už jsem z něho na mrtvici nečím kabele potřít nebo obvázat poradte

Odpovědi
mojitek

Nevim co je to „kabele“ .
Myslite kabelY? Jestli ano,tak samozrejme je muzete obvazat cimkoliv,ale jestli je to realne .. Jinak na urcitte druhy umelych hmot a obzvlast na kabely jsou jako diví.

panenka

u mojého tatky v práci to obvazovali alobalem .tak to zkuste taky

Fly

Tak potkana zavírejte třeba do klícky 🙂

l.t

nas potkan si jich ani nevsima musite mu ze zacatku davat pamlsky jak ho poustite ven a hodne si h vsimat mela jsem uz 3 potkanky a ani u jednoho zatim nebyl problem.
Jinak doporucuju stranku potaknci.cz

holčička

Zkuste to něčím obvázat a nebo poprášit pepřem nebo něčím pálivím aby se naučila že tam nemá chodit protože jnak ho bude pálit čenich.A nebo zkusit ty pamlsky.Držím pal­ce.