zvonisek

Jak ochránit babičku s dědou před nákazou koronavirem?

Jsou moji nejbližší. Žiji s nimi.

Nejlepší odpověď
zjentek

Může to být opravdu těžké. Ale ty se nevzdáš, zvoníšku, budeš za blízké bojovat jako lvice! Dobrá připravenost na obranu bude jistě účinná, ale můžeš ty potvory zvít i útokem a nepárat se s nimi>>> https://youtu­.be/oxVZKf2oP­z0?t=460 ☻

Další odpovědi
autacek

My pradědu s bábi umístíme do izolace
a budou dostávat palačinky, bramboráky a lívance. Možná to nepomůže, ale dá se to podstrčit pode dveřmi.

Kepler

Nepouštěj je mezi lidi a obstarej jim nákupy. Staří lidé patří jsou nejvíce ohroženou skupinu.

HZK

Zavřít je doma.