Meri

Jak obrátit pravý a levý reproduktor?

Odpovědi
fandosaurus

Nenapsal si kde, ani jaké máš reproduktory…

honza19hk

to jako vzhůru nohama?

postcd

já jsem prostě přepojil kabely reproduktorů vedoucí do zesilovače. pravý do levého, levý do pravého
Doplňuji:
jinak třeba by to šlo i nějakým Windows softwarem, google: windows software swap channels left right sound

kelley

Bedýnky u PC – vzít levý reprák do ruky a dát ho na pravou stranu. Vzít pravý reprák do ruky a umístit ho naopak vlevo od monitoru.

Hlada

Bez podrobnějšího popisu nelze odpovědět. Jsou aktivní/pasivní? Jaké mají konektory?