tomsab

Jak obnovit systém u Windows 7 ?

Chtěl bych se zeptat, jak obnovit systém u Windows 7. Když dám obnovení, tak tam mám pouze vybrané body do kterých můžu systém obnovit. Nejde systém obnovit do určitého dne ? U jiné verze to myslím šlo. Děkuji za odpověď :)

Odpovědi
anonym

Systém jde obnovit jen do dne (datumu), kdy byl vytvořen Bod obnovy, do jiného dne ne (ani u jiné verze Win).

mosoj

Body obnovení se vytváří buďto automaticky při instalaci programu atp.nebo ručně když dáš příkaz. Podle velikosti paměti kterou vymezíš pro tento systém se body obnovy zachovávají. Pokud se tato velikost překročí, nejstarší body obnovy se vymažou. Každý den se body obnovy nevytváří. Na to by ti hard nestačil.