Josef,P

Jak obnovit soubor .rar?

Zdravim, mám soubor rar, v kterém je jedna série seriálu. Když jsem stahoval tento soubor, došlo po 4 GB k zastavení stahování a poslední díl se stáhnul jenom částečně, přesto šlo videa v souboru přehrávat. Nedávno jsem však měnil sim (spolu s paměťovou kartou, kterou jsem vložil zpátky) a zjistil jsem, že soubor nelze otevřít a má 0 b. Nevíte někdo, co s tím? Ani oprava přes aplikaci Rar nefunguje.

Odpovědi
Edison

Kartu dej do compu a zkus na něj unlocker, nebo killbox. Pak stáhnout znova a lépe.